Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Knobs | 1 |
| Sales Package | 1 Thermostat |
| Brand | Arvika sales |
| Model Number | Genuine Godrej Refrigerator Thermostat With PB Clip for Godrej & Whirlpool Single Door Refrigerator |
| Material | Stainless steel |
| Suitable For | Godrej, Whirlpool |
| Color | Silver |
| Size | Standard |
| Inner Diameter | 3 cm |
| Height | 6 cm |


Reviews
There are no reviews yet.