Description
Good quality product. It comes in various range & variety and hence fulfills the need of all.
Good quality product. It comes in various range & variety and hence fulfills the need of all.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Type | Wet & Dry Cleaner |
| Blower | No |
| WiFi Connectivity | No |
| Power Consumption | 10.8 W |
| W x H x D | 34.9 x 45 x 28.5 cm |
| Net Weight | 1 kg |
Reviews
There are no reviews yet.