Description
This is a convenient storage organizer for your refrigerator or in the kitchen. Environmently & durable material- Premium PP material, durable, eco-friendly and odor-free. Made of ABS, non-toxic and wear resistant
This is a convenient storage organizer for your refrigerator or in the kitchen. Environmently & durable material- Premium PP material, durable, eco-friendly and odor-free. Made of ABS, non-toxic and wear resistant
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 5 |
| Sales Package | 5 Fridge Door Shelf |
| Brand | BRANDSHOPPY |
| Model Number | SRB-05 |
| Material | Plastic |
| Compatible With | Bucket |
| Width | 15 cm |
| Length | 17 cm |
| Weight | 0.1 kg |
Reviews
There are no reviews yet.