Description
Home Automation Smart Devices 2.4G WiFi Tuya Smart Door Window Sensor
Home Automation Smart Devices 2.4G WiFi Tuya Smart Door Window Sensor
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | flighter |
| Model Number | FLT_WIFI_SENSOR_Devices 2.4G WiFi a Smart Door Window Sensor Alarm |
| Wired/Wireless | Wireless |
| Number of Sensors | 1 |
| Brand Color | WHITE |
| Display Type | NA |
| Audible Alarm | 30 |
| Installation Type | STICK-ON, WALL MOUNTING |
| Detection Range | 30 ft |
| Minimum Alarm Distance | 5 m |
| Maximum Alarm Distance | 5 m |
| Color | White |
| LED Indicators | Yes |
| Stand By | Yes |
| Suitable For | DOOR, WINDOWS, OFFICE |
| Remote Control | Yes |
Reviews
There are no reviews yet.