Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | GanavGiftDecor |
| Model | Ganvav Micro Steam Iron for home Uses |
| Type | Steam |
| Color | Dark Green |
| Cord length | 0.6 m |
| Water Tank Capacity (ml) | 150 ml |
| Power Consumption | 210 W |
| Height | 15 cm |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 0.267 kg |


Reviews
There are no reviews yet.