Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | -1 |
| Sales Package | pack of 4 |
| Brand | HRK |
| Model Number | fridge basket |
| Material | Plastic |
| Compatible With | fridge |
| Width | -27 cm |
| Length | -22 cm |
| Weight | -17 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | -1 |
| Sales Package | pack of 4 |
| Brand | HRK |
| Model Number | fridge basket |
| Material | Plastic |
| Compatible With | fridge |
| Width | -27 cm |
| Length | -22 cm |
| Weight | -17 g |
Reviews
There are no reviews yet.