Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | IBS |
| Model Name | Mini Manual Stapler Style Hand Sewing Machine Manual |
| Color | WHITEE |
| Type | Stapler |
| Number of Stitches | 1 |
| Number of Buttonhole Styles | 1 |
| Sewing Speed | 10 SPM |
| Width | 10 cm |
| Height | 3 cm |
| Depth | 2 cm |
| Weight | 0.2 kg |


Reviews
There are no reviews yet.