Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Pcs Personal Weighing Scale |
| Model Name | Personal Weighing Scale 8MM Transparent glass (min 7kg & max 150kg) |
| Model Number | 8mm Glass |
| Color | Transparent |
| Powered By | Battery |
| Battery Type | AAA |
| Number of Batteries | 2 |
| Low Battery Indicator | No |
| Warranty Summary | NA |
| Warranty Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |


Reviews
There are no reviews yet.