Description
Jacobsen’s Cookies, Muesli and Cranberry, 150g (Pack of 2)
Jacobsen’s Cookies, Muesli and Cranberry, 150g (Pack of 2)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Sales Package | 2 cookies box, 150 grms each |
| Brand | jacobsens |
| Model Name | tivoli Muesli and Cranberry, 150g (Pack of 2) |
| Quantity | 150 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Fruit |
| Organic | Yes |
| Ingredients | wheat,milk,etc |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Can |
| Maximum Shelf Life | 24 Months |
| Gourmet | Yes |
| Shape | Round |
| Manufactured By | jacobsen's |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
Reviews
There are no reviews yet.