Description
Protein cookies Combo of ( Natural Cocoa + Raisins) + Flax Seeds & Mango + Almond
Protein cookies Combo of ( Natural Cocoa + Raisins) + Flax Seeds & Mango + Almond
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 12 |
| Sales Package | 4 packs each of Raisins, Cocoa & mango |
| Brand | Sofit |
| Model Name | Protein cookies Combo of ( Natural Cocoa + Raisins) + Flax Seeds & Mango + Almond |
| Quantity | 1200 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Mango, Pista, Chocolate, Almond |
| Organic | No |
| Ingredients | Whole Wheat flour, Edible Vegetable oil |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Sachet |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Gourmet | Yes |
| Width | 26 cm |
| Height | 19 cm |
| Depth | 13 cm |
Reviews
There are no reviews yet.