Description
Jacobsen’s Combo of Tivoli Delicious Cookies ChocolatNoir & Orange,150g (Pack of 2)
Jacobsen’s Combo of Tivoli Delicious Cookies ChocolatNoir & Orange,150g (Pack of 2)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Sales Package | 2 boxes , 150 grm each |
| Brand | jacobsens |
| Model Name | Tivoli Delicious Cookies ChocolatNoir & Orange,150g (Pack of 2) |
| Quantity | 150 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Orange |
| Organic | Yes |
| Ingredients | wheat, milk , etc |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Can |
| Maximum Shelf Life | 24 Months |
| Gourmet | Yes |
| Shape | Round |
| Width | 14 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 14 cm |
Reviews
There are no reviews yet.