Description
Best quality air purifier for you
Best quality air purifier for you
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Oxfo |
| Model Name | Rocket Humidifier |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Pink |
| Shade | Pink |
| Coverage Area | 300 sq ft |
| Air Flow Level | 3.6 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 2.5 W |
| Width | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.