Description
Sprinkle on Pizaa & Garlic Bread to Make it Delicious and Yummy.
Sprinkle on Pizaa & Garlic Bread to Make it Delicious and Yummy.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Sales Package | 2 x 60g Pizza & Garlic Seasoning |
| Brand | The Spice Club |
| Flavor | Pizza Mix Seasoning |
| Quantity | 120 g |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Gourmet | Yes |
| Organic | No |
| Model Name | Pizza & Garlic Bread Seasoning 60g Jar – Pack of 2 |
| Ingredients | Oregano, Onion, Himalayan Pink Salt, Garlic, Basil, Rosemary, Thyme Black Pepper. |
| Form | Leaves |
Reviews
There are no reviews yet.