Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETMAKER |
| Model Number | 2ODG7NRY6KBC |
| Size | L |
| Brand Color | Blue |
| Color | Blue |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 11.25 cm |
| Height | 20.5 cm |
| Depth | 22 cm |





Reviews
There are no reviews yet.