Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 77MPS45EEVJ8 |
| Size | XL |
| Brand Color | Beige |
| Color | Beige |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | terry fleece |
| Washable | Yes |
| Width | 66.04 cm |
| Height | 104.14 cm |
| Depth | 5.08 cm |





Reviews
There are no reviews yet.