Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PAW |
| Model Number | 4MTMZYB18GUB |
| Size | L |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 18 cm |
| Height | 7 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PAW |
| Model Number | 4MTMZYB18GUB |
| Size | L |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 18 cm |
| Height | 7 cm |
| Depth | 12 cm |
Reviews
There are no reviews yet.