Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 69XCF7VU3E8Y |
| Size | XXL |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Faux suede |
| Washable | Yes |
| Width | 177.8 cm |
| Height | 243.84 cm |
| Depth | 2.54 cm |





Reviews
There are no reviews yet.