Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 6FA7LCED0UW4 |
| Size | XL |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 88.9 cm |
| Height | 111.76 cm |
| Depth | 26.67 cm |





Reviews
There are no reviews yet.