Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 4QVEQJ31EVIB |
| Size | S |
| Brand Color | Red |
| Color | Red |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Velvet |
| Washable | Yes |
| Width | 38.1 cm |
| Height | 50.8 cm |
| Depth | 14.605 cm |





Reviews
There are no reviews yet.