Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 34WOK2T0NJO0 |
| Size | XS |
| Brand Color | Grey |
| Color | Grey |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Sheepskin |
| Washable | Yes |
| Width | 30.48 cm |
| Height | 45.72 cm |
| Depth | 5.08 cm |





Reviews
There are no reviews yet.