Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 1VULHJP100U7 |
| Size | XXL |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Faux Fleece |
| Washable | Yes |
| Width | 88.9 cm |
| Height | 111.76 cm |
| Depth | 20.32 cm |





Reviews
There are no reviews yet.