Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 3N1L3VJDXOJO |
| Size | L |
| Brand Color | Green |
| Color | Green |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 73.66 cm |
| Height | 101.6 cm |
| Depth | 22.86 cm |





Reviews
There are no reviews yet.