Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 7BQDYVX8WA4J |
| Size | L |
| Brand Color | Grey |
| Color | Grey |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Terry |
| Washable | Yes |
| Width | 68.58 cm |
| Height | 91.44 cm |
| Depth | 12.7 cm |





Reviews
There are no reviews yet.