Description
Acoustic engineering, with sound ess than 15 db, means that this humidifier is one of the most silent ever made
Acoustic engineering, with sound ess than 15 db, means that this humidifier is one of the most silent ever made
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Mobile Addaa |
| Model Name | Beatles-Humidifire |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Multicolor |
| Shade | Multicolor |
| Material | plastic |
| Coverage Area | 10 sq ft |
| Suitable For | Car, Home, Office |
| Air Flow Level | 3.6 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 2 W |
| Width | 8.7 cm |
| Height | 10.7 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.1 kg |
Reviews
There are no reviews yet.