Description
Mr. Kool Kaju Katli made with premium quality cashews and best for gift to near and dear ones
Mr. Kool Kaju Katli made with premium quality cashews and best for gift to near and dear ones
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Mr.Kool |
| Model Name | Pure Kaju Katli Indian Sweet Desert Made of Kaju (400 g, Box) |
| Type | Kaju Katli |
| Quantity | 400 g |
| Maximum Shelf Life | 3 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Added Preservatives | No |
| Country of Manufacture | Indian |
| Storage Condition | Store in cool and dry place |
| Width | 20 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 0.4 kg |
Reviews
There are no reviews yet.