Description
Best, delicious, natural, fresh and healthy chikki packed by leeve dry fruits. It is total hygienic product. Chikki is made from combination of dry fruits like almonds, cashews, pista, saffron.
Best, delicious, natural, fresh and healthy chikki packed by leeve dry fruits. It is total hygienic product. Chikki is made from combination of dry fruits like almonds, cashews, pista, saffron.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Leeve Dry fruits |
| Model Name | Mix Dry Fruit Chikki, 200g |
| Type | Chikki |
| Quantity | 200 g |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Pouch |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Country of Manufacture | Indian |
Reviews
There are no reviews yet.