Description
Honey comes from natural sources which is famous for the finest quality of honey. A Part from its various healing properties there is s also faith based use of honey .
Honey comes from natural sources which is famous for the finest quality of honey. A Part from its various healing properties there is s also faith based use of honey .
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 1 |
| Brand | Highpride |
| Model Name | Squeezy Forest Natural Organic Bee Honey for Weight Loss 500g |
| Quantity | 500 g |
| Flavor | Multi Flora |
| Source Type | Honey Bee |
| Honey Form | Raw Honey |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Maximum Shelf Life | 48 Months |
| Organic | Yes |
Reviews
There are no reviews yet.