Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | VACULACE |
| Model Name | Mini 4in1 Electric Sewing Machine ( Built-in Stitches 1) |
| Color | Multicolor |
| Type | Electric |
| Number of Stitches | 2 |
| Number of Buttonhole Styles | 2 |
| Sewing Speed | 80 SPM |
| Width | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.4 kg |





Reviews
There are no reviews yet.