Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | chahao |
| Model Name | 400 Grams |
| Rice Type | Poreiton Chakhau Rice |
| Quantity | 400 g |
| Texture | Raw |
| Color | Black |
| Organic | Organic |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Pouch |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | chahao |
| Model Name | 400 Grams |
| Rice Type | Poreiton Chakhau Rice |
| Quantity | 400 g |
| Texture | Raw |
| Color | Black |
| Organic | Organic |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Pouch |
Reviews
There are no reviews yet.