Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Panda |
| Type | Rice Flour |
| Quantity | 1 kg |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Is Perishable | No |
| Organic | No |
| Used For | Making Puttu |
| Country of Manufacture | India |
| Model Name | Rice Putt Powder 1 kg |
| Manufactured By | Panda foods (India) Private Limited |
| Certification | ISO |





Reviews
There are no reviews yet.