Description
Dates filled with Mangoes and Cashews full of Tangy Twist
Dates filled with Mangoes and Cashews full of Tangy Twist
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | effar |
| Model Name | Fruit & Date Dlite Mango |
| Type | Dryfruits Sweet |
| Quantity | 400 g |
| Maximum Shelf Life | 4 Months |
| Gourmet | Yes |
| Container Type | Box |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Dietary Preference | Sugar Free |
| Added Preservatives | No |
| Ingredients | Dates, Dried Mangoes, Cashews |
| Country of Manufacture | Indian |
| Weight | 0.4 kg |
Reviews
There are no reviews yet.