Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 4 |
| Brand | Desi Atta Company |
| Type | Idli Powder |
| Quantity | 800 g |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Is Perishable | Yes |
| Organic | No |
| Used For | Making idli |
| Model Name | RAWA IDLI MIX, 200g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 4 |
| Brand | Desi Atta Company |
| Type | Idli Powder |
| Quantity | 800 g |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Is Perishable | Yes |
| Organic | No |
| Used For | Making idli |
| Model Name | RAWA IDLI MIX, 200g |
Reviews
There are no reviews yet.