Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Neotea |
| Type | Besan |
| Quantity | 500 g |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Is Perishable | No |
| Organic | Yes |
| Used For | Regular purpose |
| Model Name | Besan Flour, Gram Flour, Kadalai Maavu, Kadalehittoo, Besan,500g |





Reviews
There are no reviews yet.