Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Neotea |
| Type | Ragi Flour |
| Quantity | 500 g |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Is Perishable | No |
| Organic | Yes |
| Used For | Regular usage |
| Model Name | Ragi Dosa Mix Flour (500g) |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Neotea |
| Type | Ragi Flour |
| Quantity | 500 g |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Is Perishable | No |
| Organic | Yes |
| Used For | Regular usage |
| Model Name | Ragi Dosa Mix Flour (500g) |
Reviews
There are no reviews yet.