Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Neotea |
| Type | Millet Flour |
| Quantity | 1 kg |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Is Perishable | Yes |
| Organic | Yes |
| Used For | dosa |
| Model Name | Pearl Millet Flour (1 Kg) |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Neotea |
| Type | Millet Flour |
| Quantity | 1 kg |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Is Perishable | Yes |
| Organic | Yes |
| Used For | dosa |
| Model Name | Pearl Millet Flour (1 Kg) |
Reviews
There are no reviews yet.