Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Anivarya |
| Model Name | Homemade Mango Dry Pickle (350g) |
| Type | Pickle |
| Base Ingredient | Mango |
| Quantity | 350 g |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Taste | Spicy |
| Organic | Yes |
| Food Preference | Vegetarian |
| Maximum Shelf Life | 24 Months |
| Ingredients | Mango peel off,Red chilli,Fenugreek,Nigella |





Reviews
There are no reviews yet.