Description
COMBO PACK OF JACK FRUIT AND GREEN CHILLI (350 GRAMS EACH)
COMBO PACK OF JACK FRUIT AND GREEN CHILLI (350 GRAMS EACH)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Sales Package | 2 |
| Brand | LANGHA VALLEY |
| Model Name | COMBO PACK JACK FRUIT, GREEN CHILLI |
| Type | Pickle |
| Base Ingredient | Green Chilli |
| Quantity | 700 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Taste | Spicy |
| Organic | No |
| Food Preference | Vegetarian |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Storage Instructions | KEEP IN COOL AND DRY PLACE |
| Preservation Process | MUSTARD OIL, SALT |
| Ingredients | NA |
| Country of Manufacture | India |
| Manufactured By | OSHOSUFIO FOODS |
| Width | 6.5 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 6.5 cm |
Reviews
There are no reviews yet.