Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | keya |
| Flavor | Garlic Salt Seasoning |
| Quantity | 70 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Cuisine | Indian |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Dietary Preference | NA |
| Gourmet | Yes |
| Organic | No |
| Model Name | garlic salt grinder |
| Ingredients | garlic, granules |
| Form | Granules |
| Manufactured By | keya foods pvt.Ltd |
| Country of Manufacture | india |
| Storage Instructions | cool & dry |
| Width | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 0.5 kg |





Reviews
There are no reviews yet.