Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | keya |
| Flavor | Cinnamon Powder |
| Quantity | 60 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Cuisine | Indian |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Dietary Preference | NA |
| Gourmet | Yes |
| Organic | No |
| Model Name | chai masla |
| Ingredients | mixed spice |
| Form | Powder |
| Manufactured By | keya foods pvt.ltd |
| Country of Manufacture | india |
| Width | 8 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.5 kg |





Reviews
There are no reviews yet.