Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | sagar agro products |
| Type | Whole-Wheat Flour |
| Quantity | 5 kg |
| Maximum Shelf Life | 2 Months |
| Is Perishable | No |
| Organic | Yes |
| Used For | Chapati |
| Model Name | WHOLE WHEAT FLOUR |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | sagar agro products |
| Type | Whole-Wheat Flour |
| Quantity | 5 kg |
| Maximum Shelf Life | 2 Months |
| Is Perishable | No |
| Organic | Yes |
| Used For | Chapati |
| Model Name | WHOLE WHEAT FLOUR |
Reviews
There are no reviews yet.