Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 3 |
| Brand | UNIBIC |
| Model Name | Chocolate Chip |
| Quantity | 100 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Chocolate |
| Organic | Yes |
| Ingredients | Refined Wheat Flour,Sugar,Edible vegetable fat,Chocolate chips,Cashew Bits,coconut,butterSkimmed milk powder,Leaving agents,salt |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Gourmet | Yes |
| Shape | Round |
| Certification | FSSAI |
| Width | 10 cm |
| Height | 3 cm |
| Depth | 4 cm |





Reviews
There are no reviews yet.