Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Fryums Express |
| Model Name | Pop Corn Kernels |
| Type | Microwave |
| Flavor | NA |
| Quantity | 225 g |
| Gourmet | Yes |
| Container Type | Pouch |
| Is Perishable | No |
| Organic | Yes |
| Added Preservatives | No |
| Maximum Shelf Life | 9 Months |
| Food Preference | Vegetarian |
| Taste | Add flavor as required |
| Dietary Preference | No Trans Fat, No Cholesterol, No MSG, Dairy Free, Gluten Free |
| Height | 15 cm |
| Width | 8 cm |
| Depth | 3 cm |
| Weight | 225 g |





Reviews
There are no reviews yet.