Description
Amazing product with ease of making delicious medu wada’s,a must have for every foodie, made from best quality stainless steel and exquisite engineering process to give a class leading performance!
Amazing product with ease of making delicious medu wada’s,a must have for every foodie, made from best quality stainless steel and exquisite engineering process to give a class leading performance!
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Model Number | – |
| Non Stick Surface | Yes |
| Number of Waffles | 4 |
| Number of Pizzelles | 3 |
| Waffle Thickness | 4 cm |
| Pizzelle Thickness | 6 cm |
| Sound Alerts | No |
| Light Indicator | No |
| Cord Storage Compartment | No |
| Drip Tray | No |
| Browning Control | Yes |
| Pack of | 1 |
| Weight | 100 g |
| Warranty Summary | No |
| Warranty Service Type | No |
| Covered in Warranty | No |
| Not Covered in Warranty | Yes |
Reviews
There are no reviews yet.