Description
Good quality of product.
Good quality of product.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 induction |
| Brand | BAJAJ |
| model_name | 2100-ICX Slim |
| Model | 2100 Watts Instant Heat Up Best Quality |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Display | Digital Display |
| Timer | Yes |
| Elements on Cooktop | 1 induction Burner |
| Grid Type | Induction Cooktop |
| Power Consumption | 2100 W |
| Power Input | 230 V |
| Cool Touch | Yes |
| Weight | 1.5 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.