Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ONE SCIENCE |
| Model Name | Citrulline (300G) |
| Model Number | OSCPC-300G |
| Quantity | 300 g |
| Type | Special Supplements |
| Usage Timings | Post-workout |
| Form | Powder |
| Number of Scoops per Container | 150 |
| Ayurvedic | No |
| Container Type | Jar |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 2 g |





Reviews
There are no reviews yet.