Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Hamdard |
| Model Name | Safi natural blood purifier 100 ml |
| Model Number | NA |
| Quantity | 100 ml |
| Type | Special Supplements |
| Form | Liquid |
| Food Preference | Vegetarian |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Hamdard |
| Model Name | Safi natural blood purifier 100 ml |
| Model Number | NA |
| Quantity | 100 ml |
| Type | Special Supplements |
| Form | Liquid |
| Food Preference | Vegetarian |
Reviews
There are no reviews yet.