Description
Rice Cooker Cookes upto 1.8 Kg Of rice
Rice Cooker Cookes upto 1.8 Kg Of rice
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SR-WA18H(BBW) |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Black |
| Capacity | 1.8 L |
| Sales Package | Rice Cooker |
| Width | 27 cm |
| Height | 24 cm |
| Depth | 27 cm |
| Warranty Summary | 1 |
| Warranty Service Type | panasonic |
| Covered in Warranty | 1 |
| Not Covered in Warranty | 0 |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.