Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| pack_of | 1 |
| Brand | SANTHIYA FOOD PRODUCTS |
| Type | Ready Mix Powder |
| Form Factor | Powder |
| Quantity | 500 g |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Gourmet | Yes |
| Added Preservatives | No |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Organic | Yes |
| Cuisine | Indian |
| Ready Masala | Yes |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 5.5 cm |





Reviews
There are no reviews yet.