Description
NA
NA
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | mundada CORPORATION |
| model_name | PIC 14.0 |
| Model | PIC 14.0 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 1900 W |
| Weight | 2.25 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA` |
Reviews
There are no reviews yet.