Description
Good quality of product for you.
Good quality of product for you.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 induction cook top |
| Brand | Prestige |
| model_name | Pic 16 Induction Cooktop |
| Model | Pic 16 Induction Cooktop |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Elements on Cooktop | CARBON STEEL |
| Power Consumption | 1900 W |
| Weight | 1 kg |
| Service Type | Na |
| Warranty Summary | Na |
| Covered In Warranty | Na |
| Not Covered In Warranty | Na |
Reviews
There are no reviews yet.